Nahoru
Domů Novinky Objednání O nás Poskytujeme Registrace Ceník Kontakty Napište nám 

JINOMED s.r.o.

Ordinace praktického lékaře pro dospělé v Praze Jinonicích

MUDr. Lucie Nečesánková

dříve ordinace MUDr. Ivana Benáková - praktická lékařka s.r.o.
V Zářezu 902/8 , 15800 Praha 5 Jinonice
Tel: 608 011 531; ordinace(a)jinomed(,)cz

Zpět

O nás

V ordinaci se o vás starají:

MUDr. Lucie Nečesánková

Promovala jsem v červnu 2009 na III. lékařské fakultě University Karlovy, v průběhu studia jsem absolvovala několik zahraničních stáží (Brazílie, Itálie). Po promoci jsem nastoupila jako sekundární lékař nejprve na III. Interní – kardiologické klinice a následně na II. Interní klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Po absolvování stáží na neurologii, ARO a chirurgii jsem v únoru 2012 absolvovala interní kmen. Následně jsem pracovala několik měsíců na pozici všeobecného praktického lékaře ve zdravotním zařízení Moje Ambulance a poté od roku 2012 do roku 2018 v ordinaci MUDr. Youngové.

Atestaci v oboru všeobecné praktické lékařství jsem složila v dubnu 2014. Po krátké zkušenosti s VIP klientelou v zařízení Canadian Medical jsem od jara 2020 postupně převzala od MUDr. Ivany Benákové soukromou praxi v Praze Jinonicích.

Jsem členkou Společnosti všeobecného lékařství České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a Sdružení praktických lékařů ČR.
Jsem držitelkou Diplomu celoživotního vzdělávání České lékařské komory.

https://www.znamylekar.cz/lucie-necesankova/prakticky-lekar-internista/praha

Jana Vávrová DiS. - zdravotní sestra

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Ústí nad Orlicí, obor všeobecná sestra a následně jsem pokračovala ve vzdělání na Vyšši odbornou školu zdravotnickou v Brně, kde jsem v roce 2009 získala titul Diplomovaná všeobecná sestra.

Od roku 2009 jsem působila jako všeobecná sestra v ordinaci praktických lékařů zdravotnického zařízení Moje Ambulance a.s. na Nových Butovicích a od ledna 2021 pracuji v ordinaci MUDr. Nečesánkové.

Jsem registrovaná zdravotní sestra s diplomem celoživotního vzdělávání.